Začněte hubnout s námi...

Vyzkoušejte fenomén zahraničních diet s naší akční nabídkou za zvýhodněnou cenu. Dukanova dieta v připravených krabičkách na každý den. Šetřete čas a přitom hubněte.

Sledujte nás =)

denn-porce

Počítali jste někdy, kolik peněž Vás stojí kvalitní jídlo na celý den?

Nemluvě o času stráveném její přípravou a potřebnou energií! Naše Dukanova Krabičkova Dieta řeší tyto problémy za Vás a přitom ještě zhubnete! Standardní porce denního jídla obsahuje 5 porcí s vyváženou stravou. Neváhejte a vyzkoušejte, ať sami na vlastní kůži poznáte zázračné účinky této diety!

Pojďte hubnout s námi!

Nemusíte si odpírat ani sladké zákusky, bábovky, řezy a palačinky, jsou připravené ze speciálních surovin a jsou součástí těchto krabiček.

LETNÍ AKČNÍ NABÍDKA*

DUKANOVA KRABIČKOVA DIETA ZA AKČNÍ CENU!
Zvýhodněná cena diety - 5 jídel denně za 250 Kč / den včetně rozvozu (až k vám domů nebo třeba do práce) při variantě na 30 dní.

Program na 14 dnů

4 130,- Kč

(295 Kč/den)

  • 1. fáze 7 dnů + 2. fáze 7 dnů
  • 5 jídel denně s víkendy a s rozvozem
Objednat

Program na 20 dnů

5 200,- Kč

(260 Kč/den)

  • 1. fáze 10 dnů + 2. fáze 10 dnů
  • 5 jídel denně s víkendy a s rozvozem
Objednat

Program na 30 dnů

7 500,- Kč

(250 Kč/den)

  • 1. fáze + 2. fáze dle výběru zákazníka nebo po konzultaci s Dukanovou krabičkovou dietou
  • 5 jídel denně s víkendy a s rozvozem
Objednat

* akční nabídka je časově omezená - platnost do 30. 8. 2019

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše Dukanova Krabičková Dieta? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na odběr Dukanovy krabičkové diety.

Reference

Co o Dukanově Krabičkové Dietě říkají naši klienti?

Co držím Dukanovu dietu, tak jsem zhubla 8 kg. Takže pomalu ale hlavně jistě jdou kila dolů. Ono je fakt, že se mnohem snáze nabírá než hubne, takže jsem strašně ráda, že ta ručička váhy dolů jde! Je mi 53 let a mám s hubnutím už slušné zkušenosti. Dokonce jsem před třemi lety Dukanovu dietu držela a zhubla díky ní 33 kg! Jenomže pak jsem si otevřela restauraci a asi nemusím říkat, že kila se pomalu zase vrátila... Ale věřím, že i teď díky Dukanově dietě opět zhubnu do plavek. Za co jsem ale hodně ráda, že tentokráte si můžu správnou stravu rovnou nechat dovézt. Jídlo je chutné, vyvážené a hrozně mě baví, že zatímco poměrně dost jím, tak přesto hubnu! A že nemusím vymýšlet každý den co vařit, je velmi příjemný bonus. Děkuji Dukanově krabičkové dietě, s vámi se hubne jedna radost!

Raddova Lenka

Skvělá volba jak se rychle dostat do formy, plavková sezona je za chvíli. Jídlo je chutné, stále nové recepty a člověk ani nevnímá, že drží nějakou dietu. Těším se na každou krabičku. Tahle kombinace jídel zkrátka na mé faldíky funguje. Za mě plný počet hvězd!

Vlaďka Nováčková

LETNÍ AKČNÍ NABÍDKA

DUKANOVA KRABIČKOVA DIETA ZA SUPER CENU!!!
Zvýhodněná cena diety - 5 jídel denně za 250 Kč / den včetně rozvozu (až k vám domů nebo třeba do práce) při variantě na 30 dní.

Sledujte nás =)